Przewóz osób oraz osób niepełnosprawnych - taksówka | Dostosowany Transport
15239
page-template-default,page,page-id-15239,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Dostosowany Transport

TAKSÓWKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

Miejski transport osób niepełnosprawnych dzięki nowoczesnej flocie oraz niezbędnych certyfikatach poświadczasjąch nasze kwalifikacje zyskuje zupełnie nowe oblicze i staje się udogodnieniem dla chorych, także tych na wózkach inwalidzkich.

Ciągle poszerzające się grono klientów jest dla nas powodem do dumy. Na wskazane miejsca dojeżdżamy na czas, dobieramy najbardziej optymalne trasy przejazdu po stolicy i okolicach, a ponadto służymy wsparciem i uśmiechem.

TRANSPORT CHORYCH

 

Ze względu na osobiste doświadczenia z naszymi rodzicami (osoby starsze, chore, niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich) jesteśmy świadomi perspektywy pasażera, Jego potrzeb i oczekiwań.

Nasze pojazdy prowadzone są przez doświadczonych kierowców, którzy przeszkoleni zostali pod kątem transportu i pierwszej pomocy osobom chorym, a także udzielania pierwszej, przedmedycznej pomocy.

DemiTrans przewozi swoich klientów wraz z opiekunami do przychodni, szpitali czy na cykliczne rehabilitacje.

PRZEWOZY GRUPOWE

 

Celem końcowym zleceń w DemiTrans były pielgrzymki, szkolenia, integracje w górach czy objazdowe wycieczki, od zleceń jednodniowych po dwutygodniowe.

Bus Iveco Daily przekona Państwa klimatyzacją, odtwarzaczem DVD/mp3, mikrofonem, telewizorem 22”, Internet Wifi czyli wszystkim, co podnosi komfort podróży i umila spędzony na trasie czas.

TRANSFER LOTNISKOWY

 

Realizujemy przewóz osób niepełnosprawnych w ramach taxi bus na Lotnisko im. F. Chopina oraz Lotnisko Modlin.

W takich zleceniach DemiTrans wykazuje nadzwyczajną punktualność, a doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat jest gwarancją sprawnego przemieszczania się na podjazdach lotniskowych.

TRASY MIĘDZYMIASTOWE

 

Wyjazdy do innych miast Polski to zazwyczaj dłuższe czasowo i odległościowo przewozy dedykowane dla wszystkich pasażerów, a w szczególności osobom niepełnosprawnym.

Uczestniczyliśmy w transporcie naszych klientów do specjalistycznych klinik, na koncerty czy w odwiedziny do znajomych lub rodziny.

PRZEWÓZ DZIECI NA ZAJĘCIA

 

Przyjmujemy zlecenia na cykliczny dowóz dzieci w roku szkolmym na zajęcia dodatkowe, takie jak jazda konno czy gimnastyka.

Samochody są wyposażone w specjalne pasy mocujące wózki inwalidzkie do podłogi (m.in. firmy Q’Straint) zapewniające stabilne umocowanie pasażerów oraz będące najwyższą gwarancją bezpiecznego transportu.

TRANSPORT OKOLICZNOŚCIOWY

 

Transport w naszym rozumieniu to również dekoracja samochodu, jeżeli okoliczności tego wymagają.

Powyższe zdjęcie pochodzi z naszego archiwum i przedstawia ślubną wersję samochodu Dodge’a Grand Caravan.

TRANSPORT SENIORÓW

 

Służymy również wsparciem w zakresie transportu osobób starszych, które planują dłuższy pobyt w sanatorium lub na turnusach rehabilitacyjnych.

Skontaktuj się z DemiTrans i sprawdź naszą dostępność w swoim dniu dowozu oraz dniu odbioru.

WE SPEAK ENGLISH

 

The DemiTrans  company has been successfully operating in the transport services for years providing comfort and safety during every trip. We transport people with disabilities in Warsaw and other parts of the country. You can call us 24 hours 7 days a week.

Michael’s cell phone:  +48 501 939 767

PRZEWÓZ DRUŻYN SPORTOWYCH

 

Pewny i wygodny transport to słowa klucze dla drużyny wyruszającej na wyjazdowy mecz.

Dzięki temu zapewniamy wystarczający czas na odpowiednią rozgrzewkę i nie naruszamy przedmeczowego skupienia.

DemiTrans również świetnie sprawdza się w roli kibica!

PRZEWÓZ NIESPRAWNYCH WÓZKÓW DO SERWISU

 

Gdy zepsuje się Państwu wózek inwalidzki, chodzik lub inny sprzęt rehabilitacyjny – służymy pomocą. Dostarczymy go do odpowiedniego serwisu, który dokona naprawy, aby sprawny sprzęt trafił z powrotem w Państwa ręce.

USŁUGA OD DRZWI DO DRZWI

 

Naszym klientom zapewniamy usługę „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że pomagamy w pokonywaniu wszelkich barier i problemów związanych z załatwianiem Państaw spraw (wydostanie się z mieszkania, dotarcie do miejsca docelowego, itp.).

Drobnej pomocy chętnie udzieli Państwu nasz kierowca, ale gdy potrzebna jest zaawansowana pomoc należy zgłosić zapotrzebowanie na asystenta transportowego, który będzie do Państwa dyspozycji.