Przewóz osób oraz osób niepełnosprawnych - taksówka | O nas
15549
page-template-default,page,page-id-15549,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

O nas

POCZĄTKI

Pierwszy wózek inwalidzki kupiliśmy dziadkowi. Postępująca choroba wyłączyłaby Go całkowicie z normalnego życia pozbawiając w pierwszej kolejności możliwości spaceru po świeżym powietrzu. Zaraz za wózkiem wyposażyliśmy się w samochód, dzięki którym możliwe stały się nie tylko wizyty w przychodniach, ale również wizyty w miejskim zoo.

Osobiste doświadczenia pozwoliły nam poznać temat transportu osób niepełnosprawnych od strony pasażera i od tego wyszedł pomysł założenia firmy. Dnia 06.07.2015 powstała firma Demi-Trans, która dziś jest prowadzona przez syna i ojca, a standardy obsługi klientów są przedłużeniem jakości jaka była zapewniana bliskiej osobie.

Gwarantujemy sprawną mobilność przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu podroży. Zdobyliśmy również niezbędne Certyfikaty, pozwolenia oraz licencje (krajowe, międzynarodowe), aby usługi transportowe były wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami.

WARTOŚCI

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów od początku do końca korzystał z profesjonalnej obsługi. Nasi kierowcy, poza wysokimi umiejętnościami, mają wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty oraz przeszkolenie do udzielania pomocy przedmedycznej.

Sprawdzanie terminów oraz wycena trasy to kluczowe kwestie decydujące o podjęciu współpracy z DemiTrans, dlatego wszystkie zapytania traktujemy z należytym priorytetem. Pracujemy w trybie 24 h / 7 dni w tygodniu zapewniając Państwu naszą dostępność i wsparcie nawet w najbardziej niecodziennych sytuacjach.

Zleży nam również na życzliwej atmosferze podczas wykonywanych zleceń, bez względu na to czy pomagamy w transporcie do szpitala, do urzędu czy w odwiedziny do rodziny. Życzliwy uśmiech i przyjazna rozmowa to cechy, które doceniają nasi stali klienci.

Kwestia bezpieczeństwa i wygody jest związana bezpośrednio z naszą flotą, która od momentu powstania firmy zwiększyła się …

ROZWÓJ FIRMY

… do 4 samochodów przeznaczonych do transportu  do 20 osób lub do 5 wózków inwalidzkich. Podejmujemy się również organizacji większych transportów, które swoim zasięgiem obejmują dwa lub trzy nasze samochody. Mamy doświadczenie w transporcie wycieczek zorganizowanych na terenie Warszawy, jak i całej Polski.

Dziś zajmujemy się szeroko rozumianym transportem realizując przejazdy dla firm jak i osób fizycznych.

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów, które dostosowane są także do przewozu wózków inwalidzkich.

Naszymi klientami są:

  • osoby chore, osoby niepełnosprawne
  • sportowcy na wózkach inwalidzkich
  • pielgrzymi
  • turyści korzystający z okolicznych lotnisk
  • dzieci uczestniczące w rehabilitacji konnej
  • młode osoby jeżdżące na koncerty
  • starsze osoby potrzebujące wsparcia w dostaniu się do różnych placówek
  • kobieca drużyna piłki ręcznej korzystająca z naszych usług przy meczach wyjazdowych
  • pary ślubne i goście weselni

Sprawdź podróże bez barier z DemiTrans!