Przewóz osób oraz osób niepełnosprawnych - taksówka | Przewóz osób wynajem busa
15079
page-template-default,page,page-id-15079,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Przewóz osób wynajem busa

Wynajem busa do przewozu osób na terenie Warszawy i całego kraju

 

Przewóz osób to branża, którą zajmujemy się od lat. Oferujemy profesjonalne usługi na terenie Warszawy oraz całego kraju. Realizujemy także międzynarodowe kursy. Najnowocześniejsza flota pojazdów, którą posiadamy, sprawdza się także w przewozie osób chorych i niepełnosprawnych. Jednak nie jest to jedyna dziedzina naszej działalności. Zajmujemy się przewozem grup zorganizowanych, w tym szkół, przewozem osób podczas wesel, pogrzebów, czy innych uroczystości rodzinnych. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego podchodzimy indywidualnie do wyceny dłuższych kursów, a dzięki karcie stałego klienta otrzymać można 10% zniżkę.

 

Wynajem busa dla osób prywatnych i firm

Wynajem busa do przewozu osób jest bezpiecznym i pewnym rozwiązaniem, ponieważ nasza kadra kierowców przeszkolona została pod kątem udzielenia pomocy przedmedycznej oraz prowadzenia specjalistycznych samochodów. Transport osób na terenie miasta Warszawa zyskuje dzięki naszej firmie nowe możliwości. Nowoczesne i w pełni wyposażone auta gwarantują należyty komfort nawet na bardzo długich trasach. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa.

 

Transport osób przez całą dobę

Pracujemy przez 24 godzin na dobę, w każdym momencie możecie skorzystać z naszych usług. Stawiamy się w wyznaczone miejsce i dowozimy w wyznaczone miejsce. Realizujemy także kursy na trasach Warszawa Modlin i Lotnisko Chopina. Przewóz osób jest odpowiedzialnym zadaniem, nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie idealnego kompromisu pomiędzy wysokiej jakości świadczeniem usług a niskimi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busa — przewóz i transport osób. Sprawdź nasz cennik i dowiedź się więcej.