Przewóz osób oraz osób niepełnosprawnych - taksówka | Przewóz chorych
15076
page-template-default,page,page-id-15076,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Przewóz chorych

Transport chorych i niepełnosprawnych z DEMI-TRANS Warszawa

Przewóz chorych i niepełnosprawnych osób wymaga zaangażowania oraz odpowiedniego sprzętu. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które stworzone zostały do przewozu chorych i niepełnosprawnych, także na wózkach inwalidzkich. Nasza flota wyposażona została w nowoczesne samochody, które gwarantują samodzielność i komfort nawet na długich trasach. Dowozimy chorych do szpitali, przychodni, na rehabilitacje. Oferujemy transport chorych nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całej Polski. Wypełniamy lukę w transporcie międzynarodowym i krajowym z dziedziny przewozu osób niepełnosprawnych także na długich trasach, dla grup zorganizowanych, w tym także dzieci.

 

Przeszkolona kadra — przewóz chorych

Kadra kierowców przeszkolona została zarówno pod kątem przewozu chorych i niepełnosprawnych, jak i pomocy przedmedycznej. Wiemy, jak ważny jest komfort i wygodna podczas podróży i przemieszczania się po mieście, dlatego pomagamy także we wchodzeniu lub wnoszeniu wózków inwalidzkich na schody. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, oferując także możliwość zamówienia nas w dowolnym momencie pod wskazany adres. Realizujemy przejazdy na trasach Lotnisko Chopina oraz Warszawa Modlin. Transport chorych, zwłaszcza miejski, zyskuje nowe oblicze, sprawiając, że niepełnosprawni są bardziej samodzielni i w dowolnej chwili mogą przetransportować się z domu we wskazane miejsce.

 

Transport chorych na terenie Warszawy

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwoliły nam na wypracowanie najniższych cen przy jednoczesnej najnowocześniejszej flocie pojazdów. Znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw, sprawiając, by transport chorych był naturalny tak, jak w przypadku osób w pełni zdrowych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i szczegółami naszej oferty. Przewozy chorych z kartą lojalnościową realizowane są ze zniżką.