Cennik - Przewóz osób oraz osób niepełnosprawnych - taksówka
15073
page-template-default,page,page-id-15073,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Cennik

CENNIK

 

 

Usługi specjalne:

Transfer dzienny: 700 zł. do 250 km.

PRICE LIST

 

  • 1,99 zł / km is valid above 500 km
  • we add 50% price for courses between 10pm – 6am and Sunday/christmas days

 

Special service:

You can rent our bus with driver for arond 8 hours with no more than 250 km on road. We will be at the disposal for 700 zł per day.

Transport chorych i niepełnosprawnych DEMI-TRANS Warszawa — cennik

 

Mamy doświadczenie w profesjonalnym przewozie osób niepełnosprawnych na terenie Warszawy i całej Polski. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów, które dostosowane są także do przewozu wózków inwalidzkich. Możemy organizować transport chorych i osób niepełnosprawnych, sportowców na wózkach albo pielgrzymów. Duże i nowoczesne samochody sprawdzają się także przy transporcie zorganizowanych wycieczek. Poza tym, że działamy jako taxi dla niepełnosprawnych w Warszawie, zajmujemy się również wnoszeniem osób na wózkach po schodach. Tak, żeby podróż była komfortowa od początku do końca.

 

Dowieziemy Cię do szpitala, przychodni albo na rehabilitację. Nasi kierowcy, poza wysokimi umiejętnościami, mają wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty oraz przeszkolenie do udzielania pomocy przedmedycznej. Transport chorych wymaga także doświadczenia, którym dysponują nasi kierowcy. Co więcej, zajmujemy się także między innymi: przewozem dzieci, pracowników, osób biznesowych lub transportem na śluby albo lotniska. Z naszych usług skorzystać mogą nie tylko osoby prywatne, ale także firmy i przedsiębiorstwa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z proponowaną ceną za wynajem busa z kierowcą w Warszawie. Oferujemy również specjalistyczne samochody. Cennik wynajmu taksówki dla niepełnosprawnych nie obejmuje dłuższych tras i grupowych wycieczek, te ustalane są indywidualnie. Możecie także skorzystać z programu lojalnościowego, dzięki któremu otrzymujecie rabat w wysokości 10%.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami cennika, który znajduje się poniżej. Transport chorych i niepełnosprawnych to branża, w której działamy już od wielu lat. Pozwoliła nam to wypracować atrakcyjne ceny, które przekładają się na najwyższą jakość usługi i nowoczesne pojazdy, w których każdy z naszych klientów będzie mógł poczuć się komfortowo i wygodnie.