USŁUGI

Firma DemiTrans to warszawska firma transportowa działająca od kilku lat zapewniająca profesjonalny i sprawny transport osób na obszarze krajowym, jak i międzynarodowym.
Naszą specjalnością jest wygodny i bezpieczny przewóz osób niepełnosprawnych. Niezwykle istotna jest dla nas chęć podniesienia komfortu tym, dla których przemieszczanie się po mieście jest problematyczne i przysparza nie lada trudności, głównie z racji tego, że nie wszystkie ulice są dostosowane do jazdy wózka inwalidzkiego.
Podróże odbywają się w pojedynkę na zasadzie niezawodnej taxi, w towarzystwie opiekuna potrzebnego w trakcie wizyty lekarskiej czy zorganizowaną, większą grupą znajomych wyruszających na wymarzoną wycieczkę.
Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami / instytucjami wystawiając faktury VAT.
DemiTrans to firma godna Twojego zaufania!
Osoba niepełnosprawna wzywa taksówkę

TAKSÓWKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

Miejski transport osób niepełnosprawnych dzięki nowoczesnej flocie oraz niezbędnych certyfikatach poświadczających nasze kwalifikacje zyskuje zupełnie nowe oblicze i staje się udogodnieniem dla chorych, także tych na wózkach inwalidzkich.
Ciągle poszerzające się grono klientów jest dla nas powodem do dumy. Na wskazane miejsca dojeżdżamy na czas, dobieramy najbardziej optymalne trasy przejazdu po stolicy i okolicach, a ponadto służymy wsparciem i uśmiechem.
Osoba chora wraz z pielęgniarką

TRANSPORT CHORYCH

 

Ze względu na osobiste doświadczenia z naszymi rodzicami (osoby starsze, chore, niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich) jesteśmy świadomi perspektywy pasażera, Jego potrzeb i oczekiwań.
Nasze pojazdy prowadzone są przez doświadczonych kierowców, którzy przeszkoleni zostali pod kątem transportu i pierwszej pomocy osobom chorym, a także udzielania pierwszej, przedmedycznej pomocy.
DemiTrans przewozi swoich klientów wraz z opiekunami do przychodni, szpitali czy na cykliczne rehabilitacje.
Przewozy grupowe ikona

PRZEWOZY GRUPOWE

 

Celem końcowym zleceń w DemiTrans były pielgrzymki, szkolenia, integracje w górach czy objazdowe wycieczki, od zleceń jednodniowych po dwutygodniowe.
Bus Iveco Daily przekona Państwa klimatyzacją, odtwarzaczem DVD/mp3, mikrofonem, telewizorem 22”, Internet Wifi czyli wszystkim, co podnosi komfort podróży i umila spędzony na trasie czas.
Samolot startujący z płyty lotniska

TRANSFER LOTNISKOWY

 

Realizujemy przewóz osób niepełnosprawnych w ramach taxi bus na Lotnisko im. F. Chopina oraz Lotnisko Modlin.
W takich zleceniach DemiTrans wykazuje nadzwyczajną punktualność, a doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat jest gwarancją sprawnego przemieszczania się na podjazdach lotniskowych.
Mapka Polski wskazująca na trasę międzymiastową

TRASY MIĘDZYMIASTOWE

 

Wyjazdy do innych miast Polski to zazwyczaj dłuższe czasowo i odległościowo przewozy dedykowane dla wszystkich pasażerów, a w szczególności osobom niepełnosprawnym.
Uczestniczyliśmy w transporcie naszych klientów do specjalistycznych klinik, na koncerty czy w odwiedziny do znajomych lub rodziny.
Rysunek wskazujący dzieci na wózkach inwalidzkich jadących busem

PRZEWÓZ DZIECI NA ZAJĘCIA

 

Przyjmujemy zlecenia na cykliczny dowóz dzieci w roku szkolnym na zajęcia dodatkowe, takie jak jazda konno czy gimnastyka.
Samochody są wyposażone w specjalne pasy mocujące wózki inwalidzkie do podłogi (m.in. firmy Q’Straint) zapewniające stabilne umocowanie pasażerów oraz będące najwyższą gwarancją bezpiecznego transportu.

Ikonki symbolizujące transport okolicznościowy

TRANSPORT OKOLICZNOŚCIOWY

 

Transport osób niepełnosprawnych na wyjątkowe wydarzenia w naszym rozumieniu to również dekoracja samochodu, jeżeli takie jest życzenie klienta.
Zabierzemy Państwa na ślub, wesele, urodziny czy uroczystości kościelne. Nie ma dla nas miejsc trudno dostępnych.
Transport osób starszych

TRANSPORT SENIORÓW

 

Służymy również wsparciem w zakresie transportu osobób starszych, które planują dłuższy pobyt w sanatorium lub na turnusach rehabilitacyjnych.
Skontaktuj się z DemiTrans i sprawdź naszą dostępność w swoim dniu dowozu oraz dniu odbioru.
Yes we can speak English

WE SPEAK ENGLISH

 

The DemiTrans company has been successfully operating in the transport services for years providing comfort and safety during every trip. We transport people with disabilities in Warsaw and other parts of the country. You can call us 24 hours 7 days a week.
Michael’s cell phone is waiting for your call 🙂 : +48 501 939 767
Koszykarz na wózku inwalidzkim

PRZEWÓZ DRUŻYN SPORTOWYCH

 

Pewny i wygodny transport to słowa klucze dla drużyny wyruszającej na wyjazdowy mecz.
Dzięki temu zapewniamy wystarczający czas na odpowiednią rozgrzewkę i nie naruszamy przedmeczowego skupienia.
DemiTrans również świetnie sprawdza się w roli kibica!
Narzędzia do naprawy wózka inwalidzkiego

PRZEWÓZ NIESPRAWNYCH WÓZKÓW DO SERWISU

 

Gdy zepsuje się Państwu wózek inwalidzki, chodzik lub inny sprzęt rehabilitacyjny – służymy pomocą. Dostarczymy go do odpowiedniego serwisu, który dokona naprawy, aby sprawny sprzęt trafił z powrotem w Państwa ręce.
Symbol usługi od drzwi do drzwi

USŁUGA OD DRZWI DO DRZWI

 

Naszym klientom zapewniamy usługę „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że pomagamy w pokonywaniu wszelkich barier i problemów związanych z załatwianiem Państaw spraw (wydostanie się z mieszkania, dotarcie do miejsca docelowego, itp.).
Drobnej pomocy chętnie udzieli Państwu nasz kierowca, ale gdy potrzebna jest zaawansowana pomoc należy zgłosić zapotrzebowanie na asystenta transportowego, który będzie do Państwa dyspozycji.
SAMOCHODY
KONTAKT
Zadzwoń