Demi-Trans skończył 4 lata – zbiór pytań klientów

Demi-Trans skończył 4 lata – zbiór pytań klientów

W 2015 roku, dnia 06 lipca firma Demi-Trans Michał Stankiewicz została wpisana do rejestru przedsiębiorców i rozpoczęła swoją działalność w służbie osobom niepełnosprawnym. Stali nasi klienci o tym wiedzą, że przygoda z transportem osób niepełnosprawnych miała swój początek w opiece nad dziadkiem, którego przy tej okazji bardzo ciepło wspominamy i wierzymy, że cieszy się razem z nami patrząc na nas z góry 🙂

Z jednego busa przystosowanego do transportu osoby chorej do czterech samochodów przeznaczonych do przewozu łącznie nawet kilkudziesięciu osób lub do 10 wózków inwalidzkich.
Z ok. 240 zleceń rocznie w pierwszych latach działalności do ponad 1000 zleceń w roku 2018. Dzięki Waszemu zaufaniu, nasi Szanowni Klienci – rozwijamy się, jest moc!

Zastanowiliśmy się jakie pytania na przestrzeni tych czterech lat były do nas kierowane oraz o co się nie dopytaliśmy. Co jest istotne z punktu widzenia pasażera i o co należy zadbać przy organizacji transportu osób na wózkach inwalidzkich.

JAKI BĘDZIE KOSZT PRZEJAZDU?
CZY SAMOCHODY SĄ DOSTOSOWANE DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH?
CZY JEST MOŻLIWY ODBIÓR OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Z LOTNISKA?
JAK ZABEZPIECZONY JEST WÓZEK INWALIDZKI PODCZAS JAZDY?
CZY POMOGĄ MI PAŃSTWO W ZNIESIENIU OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM Z 3 PIĘTRA?
CZY MOŻNA U PAŃSTWA NAPRAWIĆ WÓZEK INWALIDZKI?
CZY MOŻNA WYPOŻYCZYĆ U PAŃSTWA WÓZEK INWALIDZKI?

Podsumowanie 4 lat współpracy z naszymi klientami to skarbnica doświadczenia, masa wspomnień i satysfakcja pomocy niesionej Tym, dla których samodzielne przemieszczanie się po mieście to nie lada wyzwanie.

No Comments

Post A Comment

Zadzwoń